Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml żywokost gojnik





Opis

Olej żywokostowy 100ml z atomizerem
Stosowany jest w medycynie od wieków, głównie przy problemach z tkanką kostną oraz bólach kostno-stawowych.
Stosowanie: Olej należy wsmarować lub wklepać wzdłuż kręgosłupa lub inną część ciała 2 – 3 razy dziennie.
Olej wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Skutki uboczne: nie stwierdzono!
Bóle kręgosłupa, obniżona elastyczność krążków międzykręgowych tzw. DYSKÓW:
– należy wklepać olej wzdłuż kręgosłupa 2 – 3 razy dziennie. Olej wnika bardzo głęboko w tkankę mięśniową, docierając także do „dysków”,
– ten olej, to jedyna „obca” substancja, którą krążki międzykręgowe potrafią wchłonąć. „Wysuszone dyski”, na wzór gąbki, „napiją” się oleju, i w ten sposób są grubsze i elastyczniejsze, a to powoduje większe odstępy między kręgami, co uwalnia nerwy od ucisku, ból znika.
Pojemność: 100ml
Termin przydatności na stronie:
terminyobsesja.pl
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.